हाम्रो संरचना सोमवार, असार २९, २०७७ 518 Views

कहाँ कहाँ जित्यो एमालेले ?

  • १) कास्कीको मादी गाउँपालिका– वेदबहादुर गुरुङ (श्याम)
  • २) कास्कीको माछापुछ्रे गाउँपालिका–कर्णबहादुर गुरुङ्ग
  • ३) कास्कीको रुपा गाउँपालिका–नवराज ओझा
  • ४) स्याङ्जाको फेदीखोला गाउँपालिका–घनश्याम सुवेदी
  • ५) स्याङ्जा हरिनाश गाउँपालिका – खिमनारायण मानन्धर
  • ६) स्याङ्जाको आँधिखोला गाउँपालिका–सुधिर पौडेल
  • ७) स्याङ्जाको गल्याङ नगरपालिका–भुपराज अधिकारी
  • ८) स्याङ्जाको कालिगण्डकी गाउँपालिका–खिमबहादुर थाप
  • ९) स्याङ्जाको बिरुवा गाउँपालिका–चुनप्रसाद शर्मा
  • १०) डोल्पाको  ठूलोभेरी नगरपालिका – गणेशबहादुर शाही
  • ११) डोल्पाको से फोक्सुण्डो गाउँपालिका – टाँसी तुञ्दुप गुरुङ (निर्विरोध)
  • १२) डोल्पाको त्रिपुरासुन्दरी नगरपालिका–ओमबहादुर बुढा
  • १३) डोल्पाको काइके गाउँपालिका – अंगद राना
  • १४) धादिङको सिद्धलेक गाउँपालिका– पे्रमनाथ सिलवाल
  • १५) धादिङको धुनीबेसी नगरपालिका–बालकृष्ण आचार्य
  • १६) धादिङको थाक्रे गाउँपालिका – रामकुमार आचार्य
  • १७) धादिङको नेत्रावती गाउँपालिका – दुर्गाकुमार शाक्य
  • १८) धादिङको गंगाजमुना गाउँपालिका–बलबहादुर अधिकारी
  • १९) मनाङको चामे गाउँपालिका – लोकेन्द्र घले
  • २०) मनाङको नेस्याङ गाउँपालिका – कान्छा घले
  • २१) मुस्ताङको घरपजोङ गाउँपालिका – असबहादुर थापा
  • २२) मकवानपुरको गढी गाउँपालिका–विदुर हुमागाईं
  • २३) मकवानपुरको इन्द्रसरोबर गाउँपालिका–जीवन लामा
  • २४) मकवानपुरको कैलाश गाउँपालिका–टंक मोक्तान
  • २५) मकवानपुरको भीमफेदी गाउँपालिका–हिदम लामा
  • २६) ललितपुरको महाँकाल गाउँपालिका – रामचन्द्र दाहाल
  • २७) रसुवा गोसाइकुण्ड गाउँपालिका – कैसाङ नुर्पु तामाङ
  • २८) रसुवाको कालिका गाउँपालिका–सीताकुमारी पौडेल
  • २९) दैलेखको नारायण नगरपालिका – रत्न बहादुर खड्का
  • ३०) दैलेखको भैरवी गाउँपालिका–प्रेमबहादुर बुढा
  • ३१) दैलेखको महाबु गाउँपालिका–जंगबहादुर शाही
  • ३२) दैलेखको चामुण्डा नगरपालिका – सूर्यबहादुर शाही
  • ३३) दैलेखको ठाँटीकाध गाउँपालिका – धिरबहादुर शाही
  • ३४) दैलेखको भगवतीमाई गाउँपालिका–दानबहादुर थापा
  • ३५) दैलेखको ठाटीकाध गाउँपालिका–धिरबहादुर शाही
  • ३६) रामेछापको गोकुलगंगा गाउँपालिका–खड्गबहादुर सुनुवार
  • ३७) रामेछापको उमाकुण्ड गाउँपालिका–शेरबहादुर सुनुवार
  • ३८) रामेछापको मन्थली नगरपालिका–रमेशकुमार बस्नेत
  • ३९) रामेछापको लिखु गाउँपालिका– गोविन्दबहादुर खड्का
  • ४०) जाजरकोटको शिवालय गाउँपालिका – नरेन्द्र शाही
  • ४१) जाजरकोटको छेडागाड नगरपालिका–लालबहादुर महतारा
  • ४२) जाजरकोटको भेरी नगरपालिका – सीपी घर्तीमगर
  • ४३) पर्वतको महाशिला गाउँपालिका – राजु पौडेल
  • ४४) पर्वतको फलेवास नगरपालिका – पदमपाणी शर्मा
  • ४५) पर्वतको विहादी गाउँपालिका–कमल भुषाल
  • ४६) पर्वतको मोदी गाउँपालिका–प्रेमप्रसाद पौडेल
  • ४७) जुम्ला तिला गाउँपालिका–रतननाथ योगी
  • ४८) काभ्रेको खानीखोला गाउँपालिका–कृष्ण खुलाल
  • ४९) काभ्रेको भुम्लु गाउँपालिका–गुमानध्वज कुँवर
  • ५०) दोलखाको जिरी नगरपालिका–टंक जिरेल
  • ५१) दोलखाको गौरीशंकर गाउँपालिका–स्वयंमबहादुर खड्का
  • ५१) हुम्लाको अदनचुली गाउँपालिका–दल फटेरा
  • ५३) सिन्धुपाल्चोकको लिसंखुपाखा गाउँपालिका–कमल नेपाल
  • ५४) सिन्धुपाल्चोकको  पाँचपोखरी थाङपाल गाउँपालिका– टासी लामा
  • ५५) सल्यान ढोरचौर गाउँपालिका – चित्रबहादुर चलाउने
  • ५६) सल्यानको कालिमाटी गाउँपालिका–दानबहादुर खत्री केसी
  • ५७) सल्यानको कपुरकोट गाउँपालिका – भिमबहादुर सेन
  • ५८) सिन्धुली फिक्कल गाउँपालिका – धनबहादुर कार्की
  • ५९) तनहुँको धिरिङ गाउँपालिका – रणबहादुर राना
  • ६०) तनहुँ देवघाट गाउँपालिका – दुर्गाबहादुर थापा
  • ६१) काठमाडौंको शंकरापुर नगरपालिका – सुर्वण श्रेष्ठ
  • ६२) कालिकोटको खाँडाचक्र नगरपालिका – जशीप्रसाद पाण्डे
  • ६३) म्याग्दीको धौलागिरी गाउँपालिका – थमसरा पुन
  • ६४) सिन्धुपाल्चोकको बलेफी गाउँपालिका – केदार क्षेत्री
  • ६५) लमजुङको मस्र्याङ्दी गाउँपालिका – अर्जुन गुरुङ
  • ६६) बाग्लुङको काठेखोला गाउँपालिका – अम्बर थापा
  • ६७) बाग्लुङको ढोरपाटन नगरपालिका – देबकुमार नेपाली
  • ६८) नुवाकोटको तार्केश्वर गाउँपालिका – रमेश वस्ती
  • ६९) सुर्खेतको लेकवेशी नगरपालिका–गगनसिं सुनार

यी हुन् नेपाली कांग्रेसले प्रमुख जितेका ठाउँ

  • १) नवलपरासीको बुङ्दीकाली गाउँपालिका – दुर्गाबहादुर राना
  • २) नवलपरासीको विनयीत्रिवेणी  गाउँपालिका–डम्बर जिसी
  • ३) नवलपरासीको हुप्सेकोट गाउँपालिका–लक्ष्मी पाण्डे
  • ४) नवलपरासीको बुलिङटार गाउँपालिका–शशिकिरण बस्ताकोटी
  • ५) नवलपरासीको देवचुली नगरपालिका–पूर्णप्रसाद श्रेष्ठ
  • ६) नवलपरासीको मध्यविन्दु नगरपालिका–चन्द्रबहादुर राना
  • ७) मुस्ताङको थसाङ गाउँपालिका – बुद्धिप्रसाद शेरचन
  • ८) मुस्ताङको बाह्रगाउँ मुक्ति क्षेत्र गाउँपालिका – फेन्चोकछेप्तेन गुरुङ
  • ९) मुस्ताङको लोमान्थाङ गाउँपालिका – सुवर्णकुमार विष्ट
  • १०) मनाङको नारफु गाउँपालिका – मिङमानर छिरिङ लामा (निर्विरोध)
  • ११) मनाङको नोसाङ गाउँपालिका – चन्द्रबहादुर घले
  • १२) जाजरकोटको कुसे गाउँपालिका – हरिचन्द्र बस्नेत
  • १३) जाजरकोटको बारेकोट गाउँपालिका–महेन्द्र शाही
  • १४) बाग्लुङको तमानखोला गाउँपालिका – जोकलाल बुढा
  • १५) बाग्लुङको गलकोट नगरपालिका–भरत शर्मा
  • १६) बाग्लुङको निसीखोला गाउँपालिका–तारानाथ पौडेल
  • १७) जुम्ला पातारासी गाउँपालिका – लक्षीमण बोहरा
  • १८) जुम्लाको सिंजा गाउँपालिका – देवल सिंह रावल
  • १९) जुम्लाको कनका सुन्दरी गाउँपालिका–नरवीर रावत
  • २०) जुम्लाको चन्दननाथ नगरपालिका – कान्तिका सेजुवाल
  • २१) गोरखाको गण्डकी गाउँपालिका–होमबहादुर राना
  • २२) गोरखाको चुमनुब्री गाउँपालिका – धनबहादुर गुरुङ
  • २३) गोरखाको सिरानचोक गाउँपालिका – राजु गुरुङ
  • २४) गोरखाको अजिरकोट गाउँपालिका – फणिन्द्रप्रसाद धिताल
  • २५) सिन्धुलीको गोलन्जोर गाउँपालिका – पुष्पबहादुर कार्की
  • २६) सिन्धुलीको घ्याङलेक गाउँपालिका–जगतबहादुर भोलन
  • २७) रसुवाको उत्तरगया गाउँपालिका – उपेन्द्र लम्साल
  • २८) रसुवाको नौकुण्ड गाउँपालिका– नुर्पु साङ्वो घले
  • २९) काभ्रेको वेथानचोक गाउँपालिका–प्रेमबहादुर तिमिल्सिना
  • ३०) काभ्रेको तेमाल गाउँपालिका–सलामसिंह लामा
  • ३१) काभ्रेको रोशी गाउँपालिका – दलबहादुर लामा
  • ३२) नुवाकोटको किस्पाङ गाउँपालिका–छत्रबहादुर लामा
  • ३३) नुवाकोटको तादी गाउँपालिका– नारायणप्रसाद पाण्डे
  • ३४) नुवाकोटको दुप्चेश्वर गाउँपालिका – योविन्द्रसिंह तामाङ
  • ३५)नुवाकोटको लिखु गाउँपालिका– धु्रव श्रेष्ठ
  • ३६) लमजुङको मध्यनेपाल नगरपालिका – रमेशकुमार पाण्डे
  • ३७) लमजुङको दूधपोखरी गाउँपालिका – छुपीमाया गुरुङ
  • ३८) हुम्लाको चिनिकोट गाउँपालिका–पदम लामा
  • ३९) सुर्खेतको चिङगाड गाउँपालिका–देवबहादुर चन्द
  • ४०) सुर्खेतको बराहताल गाउँपालिका – तेजबहादुर बस्नेत
  • ४१) कास्कीको अन्नपूर्ण गाउँपालिका–युवराज कुँवर
  • ४२) म्याग्दीको मालिका गाउँपालिका–श्रीप्रसाद रोका
  • ४३) म्याग्दीको बेनी नगरपालिका – हरिकुष्ण श्रेष्ठ
  • ४४) म्याग्दीको अन्नपूर्ण गाउँपालिका – डमबहादुर पुन
  • ४५) दोलखाको बिगु गाउँपालिका– युधिष्ठिर खड्का
  • ४६) दोलखाको वैत्यश्वर गाउँपालिका–छवी लामा
  • ४७) मुगुको छायाँनाथ रारा नगरपालिका–हरिजगं शाही
  • ४८) मुगुको मुगुमकार्मारोङ गाउँपालिका –छिरिङक्यान्पो लामा
  • ४९) दैलेखको दुल्लु नगरपालिका–घनश्याम भण्डारी
  • ५०) दैलेखको गुराँस गाउँपालिका–खेमराज वली
  • ५१) दैलेखको नौमुले गाउँपालिका–भदे बुढा
  • ५२) दैलेखको डुङ्गेश्वर गाउँपालिका–नगेन्द्रबहादुर मल्ल
  • ५३) सल्यानको त्रिवेणी गाउँपालिका–मानबहादुर डाँगी
  • ५४) सल्यानको छत्रेश्वरी गाउँपालिका – सन्तोस केसी
  • ५५) पर्वतको पैंयू गाउँपालिका–खगेन्द्र तिवारी
  • ५६) पर्वतको जलजला गाउँपालिका–यामबहादुर मल्ल ‘रामकृष्ण’
  • ५७) धादिङको ज्वालामुखी गाउँपालिका– विनोद तिमल्सिना
  • ५८) धादिङ खनियाबास गाउँपालिका – रणबहादुर तामाङ
  • ५९) तनहुँको आबुखैरनी गाउँपालिका – गिरबहादुर थापा
  • ६०) तनहुँको ऋसिङ गाउँपालिका – राजेन्द्रकृष्ण श्रेष्ठ
  • ६१) तनहुँको म्याग्दे गाउँपालिका–माया राना
  • ६२) मकवानपुरको बकैया गाउँपालिका – दामोदर खनाल
  • ६३) चितवनको इच्छाकामना गाउँपालिका – गिताकुमारी गुरुङ
  • ६४) स्याङ्जाको चापाकोट नगरपालिका – शिवकुमार गिरी
  • ६५) स्याङ्जाको अर्जुन चौपाली गाउँपालिका – दीर्घनारायण अर्याल
  • ६६) स्याङ्जाको भीरकोट नगरपालिका – छायाराम खनाल
  • ६७) सिन्धुपाल्चोकको हेलम्बु गाउँपालिका – निमा ग्याल्जेन शेर्पा
  • ६८) काठमाडौंको दक्षिणकालि नगरपालिका– मोहन बस्नेत

कहाँ कहाँ जित्यो माओवादीले ?

  • १) सल्यानको दार्मा गाउँपालिका– निमबहादुर केसी
  • २) सल्यानको दार्मा गाउँपालिका – निमबहादुर केसी
  • ३) सल्यानको बागचौर नगरपालिका – लोकमान बुढाथोकी
  • ४) जुम्लाको हिमा गाउँपालिका – रजबहादुर शाही
  • ५) जुम्लाको गोठिचौर गाउँपालिका – हरिबहादुर भण्डारी
  • ६) डोल्पाको जगदुल्ला गाउँपालिका – नरसिंह रोकाया
  • ७) डोल्पाको मुड्केचुला गाउँपालिका – दत्तबहादुर शाही
  • ८) हुम्लाको ताजाकोट गाउँपालिका – बागदल मल्ल
  • ९) हुम्लाको चंखेली गाउँपालिका–धनलाल जैशी
  • १०) कालिकोटको सान्नी त्रिवेणी गाउँपालिका – डम्बर शाही
  • ११) कालिकोटको राजकोट नगरपालिका–काशिचन्द्र बराल
  • १२) कालिकोटको पताल झरना गाउँपालिका–खड्कबहादुर सेजुवाल
  • १३) कालिकोटको कलाता गाउँपालिका–लक्ष्मणबहादुर बम
  • १४) सिन्धुली मरिण गाउँपालिका – पानीराज बम्जन
  • १५) सिन्धुलीको हरिहरपुरगढी गाउँपालिका–कारसाङ थिङ
  • १६) ललिपुरको कोन्ज्योसोम गाउँपालिका – गोपीलाल स्याङ्तान
  • १७) रुकुमको सानोभेरी गाउँपालिका – नरबहादुर पुन
  • १८) रुकुमको त्रिवेणी गाउँपालिका–झक्कुप्रसाद घर्ती
  • १९) रुकुमको बाफिकोट गाउँपालिका–धर्म केसी
  • २०) रुकुमको चौरजहारी नगरपालिका–विशाल शर्मा
  • २१) रुकुमको मुसिकोट नगरपालिका – देवीलाल गौतम
  • २२) जुम्लाको तातोपानी गाउँपालिका–नवराज न्यौपाने
  • २३) तनहुँको बन्दीपुर गाउँपालिका – पूर्णसिंह थापा
  • २४) बाग्लुङको ताराखोला गाउँपालिका– प्रकाश घर्ती
  • २५) मकवानपुरको बागमती गाउँपालिका–सर्केस घलान
  • २६) जाजरकोटको त्रिवेणीनलगड नगरपालिका– टेकबहादुर रावल
  • २७) रामेछापको दोरम्बा गाउँपालिका–कमानसिंह तामाङ
  • २८) काभ्रेको महाभारत गाउँपालिका–कान्छामान जिम्बा