हाम्रो संरचना शनिबार, अशोज २, २०७८ 407 Views

१६, कात्त्कि, नेपालगञ्ज/एमालेसँग चुनावी तालमेल गरेको माओवादी केन्द्रले प्रदेश र प्रतिनिधिसभा निर्वाचनका लागि प्रत्यक्षतर्फका उम्मेदवारहरुको नामावली टुंगो लगाएको छ। एमालेसँग सिट बाँडफाँटमा ३९ प्रतिशत पाएको माओवादीले प्रतिनिधिसभाका लागि ५९ र प्रदेश सभाका लागि ९३ उम्मेदवार टुंगो लगाएको हो।  

यी हुन् प्रतिनिधि सभा र प्रदेश सभाका माओवादी उम्मेदवारः

प्रतिनिधि सभा
१. भोजपुरः सुदन किराँती
२. सोलुखुम्बुः हेमकुमार राई
३. उदयपुर २ः सुरेशकुमार राई
४. सुनसरी २ः डम्बर सुवेदी
५. झापा १ः सुरेन्द्र कुमार कार्की
६. मोरङ ४ः अमनलाल मोदी
७. मोरङ ५ः शिवकुमार मण्डल
८. सप्तरी १ः अशोक कुमार मण्डल
९. सप्तरी २ः उमेश कुमार यादव
१०. सिरहा २ः सुरेशचन्द्र दास
११. सिरहा ४ः अजयशंकर नायक
१२. धनुषा १ः मातृका प्रसाद यादव
१३. धनुषा २ः रामचन्द्र झा
१४. धनुषा ३ः रामसिंह यादव
१५. महोत्तरी १ः गीरिराजमणि पोखरेल
१६. महोत्तरी ४ः रजी हैदर
१७. सर्लाही २ः दिनेश राय यादव
१८. सर्लाही ३ः रामेश्वर राय यादव
१९. सर्लाही ४ः शिबपुजन यादव
२०. रौतहट १ः सत्यनारायण भगत
२१. रौतहट ३ः प्रभु साह
२२. बारा २ः शिवचन्द्र कुशवाहा
२३. पर्सा ४ः उर्मिला अर्याल
२४. रामेछापः श्यामकुमार श्रेष्ठ
२५. सिन्धुली २ः हरिबोल गजुरेल
२६. सिन्धुपाल्चोक १ः अग्निप्रसाद सापकोटा
२७. काभ्रे १ः गंगाबहादुर तामाङ
२८. भक्तपुर १ः मिलन सुवाल
२९. नुवाकोटः हितबहादुर तामाङ
३०. ललितपुर ३ः पम्फा भुसाल
३१. चितवन ३ः पुष्पकमल दाहाल
३२. काठमाडौं १ः अनिल शर्मा
३३. काठमाडौं ६ः झक्कुप्रसाद सुवेदी
३४. काठमाडौं ८ः उमेश स्थापित
३५. काठमाडौं १०ः हितमान शाक्य
३६. लमजुङः देवप्रसाद गुरुङ
३७. गोरखा १ः हरिराज अधिकारी
३८. गोरखा २ः नारायणकाजी श्रेष्ठ
३९. बाग्लुङ २ः देवेन्द्र पौडेल
४०. नवलपुर १ः भविश्वर पराजुली
४१. अर्घाखाँचीः टोपबहादुर रायमाझी
४२. रोल्पाः वर्षमान पुन
४३. रुकुम पूर्वः कमला रोका
४४. नवलपरासी २ः घनश्याम यादव
४५. बर्दिया २ः सन्तकुमार थारु
४६. कपिलवस्तु १ः चक्रपाणि खनाल
४७. दाङ २ः कृष्णबहादुर महरा
४८. बाँके १ः महेश्वर गहतराज
४९. रुपन्देही ५ः डिलाराम आचार्य
५०. जुम्लाः गजेन्द्र महत
५१. कालिकोटः दुर्गाबहादुर रावल
५२. हुम्लाः छिमी लामा
५३. सल्यानः टेकबहादुर बस्नेत
५४. जाजरकोटः शक्तिबहादुर बस्नेत
५५. रुकुम पश्चिमः जनार्दन शर्मा
५६. डडेलधुराः खगराज भट्ट
५७. कञ्चनपुर १ः बिना मगर
५८. कैलाली ३ः गौरीशंकर चौधरी
५९. कैलाली ४ः लेखराज भट्ट

प्रदेश सभा
१. ताप्लेजुङ ख— टंक आङबुहाङ
२. पाँचथर ख— इन्द्र आङवो
३. संखुवासभा क— पूर्णप्रसाद राई
४. ओखलढुंगा ख— मोहन खड्का
५. खोटाङ ख— रामकुमार राई
६. इलाम २ ख— धीरेन्द्र शर्मा
७. उदयपुर १ ख— रामबहादुर थापा
८. उदयपुर २ क— भेषकुमारी राउत
९. सुनसरी ४ ख— मोहम्मद जाकिर हुसैन
१०. झापा ३ क— पूर्णसिंह राजवंशी
११. झापा ४ क— झलकसिंह दर्लामी
१२. मोरङ १ क— कुलप्रसाद साम्वा
१३. मोरङ २ क— गणेशकुमार उप्रेती
१४. मोरङ ३ क— गीता तिमिल्सिना
१५. मोरङ ५ क— देवेन्द्र कुमार गुप्ता
१६. मोरङ ६ क— जीवन आचार्य
१७. सप्तरी १ ख— मोहमद सकिल मिया
१८. सप्तरी २ क— सरोज कुमार मण्डल
१९. सप्तरी २ ख— महेन्द्र प्रसाद यादव
२०. सप्तरी ४ क— शशीप्रसाद यादव
२१. सिरहा २ क— जीवछ यादव
२२. सिरहा ३ क— रामकुमार यादव
२३. सिरहा ४ क— दीलिप साह
२४. धनुषा १ ख— रामचन्द्र मण्डल
२५. महोत्तरी १ क— भरतप्रसाद साह
२६. बारा ३ क— ज्वालाकुमारी साह
२७. दोलखा क— बिशाल खड्का
२८. रसुवा ख— इन्द्रप्रसाद गोतामे
२९. सिन्धुली १ क— लेखनाथ दाहाल
३०. सिन्धुली २ ख— बुद्धिमान माझी
३१. सिन्धुपाल्चोक २ क— युवराज दुलाल
३२. सिन्धुपाल्चोक २ ख— दावा लामा
३३. काभ्रे १ क— रत्नप्रसाद ढकाल
३४. भक्तपुर १ क— देवीप्रसाद ढकाल
३५. मकवानपुर १ क— प्रेमबहादुर पुलामी
३६. मकवानपुर २ क— कुमारी मोक्तान
३७. नुवाकोट १ क— राधिका तामाङ
३८. नुवाकोट २ ख— हिरानाथ खतिवडा
३९. धादिङ १ ख— शालिकराम जमरकट्टेल
४०. धादिङ २ ख— जगत सिम्खडा
४१. ललितपुर १ क— लालकुमारी पुन
४२. ललितपुर ३ क— राजकाजी महर्जन
४३. काठमाडौं ३ क— रुद्र बराइली
४४. काठमाडौं १० क— दीलिप महर्जन
४५. म्याग्दी क— विनोद केसी
४६. पर्वत क— नेत्रनाथ अधिकारी
४७. गोरखा १ क— लेखबहादुर थापा
४८. गोरखा २ क— कमला नहर्की
४९. गोरखा २ ख— अमर बहादुर गुरुङ
५०. तनहूँ १ ख— हरिबहादुर चुमान
५१. तनहूँ २ क— आशा कोइराला
५२. स्याङ्जा १ क— दीपक चर्तिमगर
५३. बाग्लुङ १ क— चन्द्रबहादुर बुढा
५४. नवलपुर १ क— सूर्य न्यौपाने
५५. कास्की १ क— दीपक कोइराला
५६. कास्की २ ख— राजकाजी गुरुङ
५७. कास्की ३ क— रामजी प्रसाद बराल
५८. प्युठान ख— कृष्णध्वज खड्का
५९. रोल्पा क— कुलप्रसाद केसी
६०. रोल्पा ख— दीपेन्द्र कुमार पुन
६१. रुकुम पूर्व क— तेजबहादुर ओली
६२. रुकुम पूर्व ख— पूर्ण बहादुर घर्ति
६३. गुल्मी १ क— सुदर्शन बराल
६४. गुल्मी २ ख— दिनेश पन्थी
६५. पाल्पा २ ख— बसन्त घर्ती
६६. नवलपरासी २ ख— कन्हैया कहार
६७. बर्दिया १ क— तिलकराम शर्मा
६८. बर्दिया २ ख— दिनेश थारु
६९. कपिलवस्तु ३ ख— जावेद आलम खान
७०. दाङ १ क— इन्द्रजीत थारु
७१. दाङ ३ क— जगप्रसाद शर्मा
७२. बाँके १ क— कृष्णा केसी
७३. बाँके २ क— कामता खटिक
७४. बाँके ३ क— इन्द्रप्रसाद खरेल
७५. रुपन्देही १ ख— दयाराम न्यौपाने
७६. रुपन्देही ३ क— विश्वास बराल
७७. रुपन्देही ४ क— सहबुद्धिन देवान
७८. डोल्पा ख— बीरबहादुर शाही
७९. जुम्ला क— नरेश भण्डारी
८०. कालिकोट ख— महेन्द्र बहादुर शाही
८१. हुम्ला ख— विजय भण्डारी
८२. जाजरकोट क— गणेश सिंह
८३. रुकुम पश्चिम क— गोपाल शर्मा
८४. रुकुम पश्चिम ख— रातो कामी
८५. सुर्खेत १ क— ठम्मरबहादुर बिष्ट
८६. सुर्खेत २ ख— बिन्दमान बिष्ट
८७. दैलेख १ क— धर्मराज रेग्मी
८८. बझाङ ख— देवकी मल्ल
८९. डोटी ख— त्रिलोचन भट्ट
९०. बैतडी क— प्रेमप्रकाश भट्ट
९१. दार्चुला ख— मानबहादुर धामी
९२. अछाम १ ख— झपड बोहरा
९३. अछाम २ क— अक्कल रावल