हाम्रो संरचना शनिबार, कार्तिक ६, २०७८ 422 Views

 नेकपा एमाले

१ नेकपा एमाले खेम लोहनी धादिङ क्षेत्र नं. २ ९९९५ /दिलमान पाख्रिन – नेपाली कांग्रेस(८२१५)

२ नेकपा एमालेभूमि त्रिपाठी धादिङ क्षेत्र नं. १ १२८३१ विश्व अर्याल – नेपाली कांग्रेस(६१७३)

३ नेकपा एमालेकृष्णलाल महर्जन ललितपुर क्षेत्र नं. २ ६१९३ चन्द्र महर्जन – नेपाली कांग्रेस(४२१३)

४ नेकपा एमाले धनबहादुर बुढा डोल्पा क्षेत्र नं. १ ४२७२ / अंगद बुढा – नेपाली कांग्रेस(१६२२)
५ नेकपा एमाले बिशाल भट्टरार्इ खोटाङ क्षेत्र नं. १ ७९७६ / सरस्वती वजिमय – नेपाली कांग्रेस(५१७५)
६ नेकपा एमाले गणेश ठगुन्ना दार्चुला क्षेत्र नं. १ ११८४९ / विक्रम सिंह – नेपाली कांग्रेस(८१४७)
७ नेकपा एमाले नारायणप्रसाद खतिवडा नुवाकोट क्षेत्र नं. २ ३०७०  / अर्जुननरसिंह केसी – नेपाली कांग्रेस(१९७०)
८ नेकपा एमाले दामोदर भण्डारी बैतडी क्षेत्र नं. १ ६९७२ / नरबहादुर चन्द – नेपाली कांग्रेस(५२६९)
९ नेकपा एमाले बसन्तकुमार नेम्वाङ पाँचथर क्षेत्र नं. १ ५३५९ / भीष्म अाङदेम्बे – नेपाली कांग्रेस(४३२२)
१० नेकपा एमाले भैरवबहादुर सिंह बझाङ क्षेत्र नं. १ १७५१५ / पृथ्वीबहादुर सिंह – नेपाली कांग्रेस(१५०८५)
११ नेकपा एमाले भुपेन्द्रबहादुर थापा म्याग्दी क्षेत्र नं. १ ११८३३ / खम्वीर गर्वुजा – नेपाली कांग्रेस(१००५६)
१२ नेकपा एमाले शेरबहादुर तामाङ सिन्धुपाल्चोक क्षेत्र नं. २ ७२३९ / पशुपति समशेर राणा – राप्रपा प्रजातान्त्रिक(६५३३)
१३ नेकपा एमाले योगेश भट्टरार्इ ताप्लेजुङ क्षेत्र नं. १ ८५०३ / केशव दाहाल – नेपाली कांग्रेस(५५५०)
१४ नेकपा एमाले राजेन्द्र गाैतम संखुवासभा क्षेत्र नं. १ ७४३ / दीपक खड्का – नेपाली कांग्रेस(४७१)
१५ नेकपा एमाले पार्वत गुरूङ दोलखा क्षेत्र नं. १ १३४५ / रूद्र खड्का – नेपाली कांग्रेस(७३२)
१६ नेकपा एमाले डा. सूर्य पाठक बाग्लुङ क्षेत्र नं. १ १५७१ / चम्पादेवी खड्का – नेपाली कांग्रेस(१२६७)
१७ नेकपा एमाले यज्ञराज सुनुवार अोखलढुंगा क्षेत्र नं. १ ३८२२ / रामहरि खतिवडा – नेपाली कांग्रेस(२४३६)
१८ नेकपा एमाले गोपाल बम मुगु क्षेत्र नं. १ १२१२/ हस्तबहादुर मल्ल – नेपाली कांग्रेस(११२३)

माओवादी केन्द्र V/S नेपाली कांग्रेस

उम्मेदवारहरु
क्र.स नाम जिल्ला – छेत्र चुनाव चिह्न मत परिणाम कैफियत निकत्तम प्रतिद्व्न्दी
देव गुरूङ लमजुङ क्षेत्र नं. १ ८६७६ दिलबहादुर घर्ती – नेपाली कांग्रेस(८४७८)
शक्तिबहादुर बस्नेत जाजरकोट क्षेत्र नं. १ ५९०९ राजीवबिक्रम शाह – नेपाली कांग्रेस(४१५१)
अग्नि सापकोटा सिन्धुपाल्चोक क्षेत्र नं. १ १०४३३ मोहनबहादुर बस्नेत – नेपाली कांग्रेस(६१६०)
हरि अधिकारी गोरखा क्षेत्र नं. १ ४९३४ चीनकाजी श्रेष्ठ – नेपाली कांग्रेस(४४७२)
श्यामकुमार श्रेष्ठ रामेछाप क्षेत्र नं. १ ५६२१ कान्छाराम तामाङ – नेपाली कांग्रेस(३५९८)
जनार्दन शर्मा पश्चिम रूकुम क्षेत्र नं. १ १४४१२ गोपालजी जंग शाह – नेपाली कांग्रेस(५८२९)
डा. रामशरण महत नुवाकोट क्षेत्र नं. १ ३३३३ डा. रामशरण महत – नेपाली कांग्रेस(२८७१)
वर्षमान पुन रोल्पा क्षेत्र नं. १ ५०५१ अमरसिंह पुन – नेपाली कांग्रेस(२६४९)
गजेन्द्र महत जुम्ला क्षेत्र नं. १ १५२९ देवेन्द्रबहादुर शाही – नेपाली कांग्रेस(१०४४)
१० सुदन किराती भोजपुर क्षेत्र नं. १ १६९८ उमेशजंग रायमाझी – नेपाली कांग्रेस(१२५१)
११ दुर्गाबहादुर रावत कालीकोट क्षेत्र नं. १ १७६८ भूपेन्द्रजंग शाही – नेपाली कांग्रेस(१५२२)
१२ देवेन्द्र पाैडेल बाग्लुङ क्षेत्र नं. २ १६२३ निरज पुन – नेपाली कांग्रेस(१००७)
१३ हेमकुमार रार्इ सोलुखुम्बु क्षेत्र नं. १ १६०० बलबहादुर केसी – नेपाली कांग्रेस(११०७)

नेपाली कांग्रेस

उम्मेदवारहरु

१,  मदनबहादुर अमात्य ललितपुर क्षेत्र नं. ३      v/S  २६७३पम्फा भुसाल – माओवादी केन्द्र(२२१४)

२, मोहन अाचार्यरसुवा क्षेत्र नं. १४७७२  v/S  जनार्दन ढकाल – नेकपा एमाले(३३२१)

३, कविराज पण्डितबाजुरा क्षेत्र नं. १२२०७  v/S  लालबहादुर थापा – नेकपा एमाले(२१६४)